İş

A101 Temizlik Kategorisinde En İtibarlı İş Ortağı Ödülünü Aldı

Türkiye’nin önde gelen zincir marketlerinden A101, Türkiye’nin en prestijli iş ortaklarının ödüllendirildiği B2B Mükemmellik Ödülleri’nde saflık kategorisinde en prestijli iş ortağı ödülünün sahibi oldu.

Türkiye’deki markaların B2B alanındaki performanslarını kapsamlı bir araştırmayla ölçen B2B Mükemmellik Ödülleri’nde Türkiye’nin lider zincir marketlerinden A101, saflık kategorisinde en prestijli iş ortağı oldu.

Deloitte Türkiye’nin Deloitte Türkiye’nin uzmanlığıyla sürece katkı sağladığı, Marketing Türkiye ve Quantum Research iş birliğiyle düzenlenen B2B Mükemmellik Ödülleri’nin sahipleri 24 Mayıs Çarşamba günü düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Quantum Research tarafından 12 ilde 2 bin 800 işletme ile 20 departmanda 70 bin dakikadan fazla süren araştırma yüzde 95 güven düzeyi ve 2.0 hata payıyla gerçekleştirildi. 01 Eylül – 10 Ekim 2022 tarihleri ​​arasında saha ortası süreci, 04 Eylül – Ekim ortası veri denetim süreci olarak gerçekleştirilen çalışmada nicel araştırma tekniğinde CATI (Computer Assisted Telephone Questionnaire) tekniği kullanılmıştır. 15 Ekim 2022 ve 16 – 20 Ekim 2022 ortasında analiz ve raporlama. Araştırma sonucunda A101, saflık kategorisinde paydaşları nezdinde kendi ekosistemindeki en prestijli marka olarak ölçüldü.

A101 Satınalma Kümesi Müdürü Gürkan Gür, ödülle ilgili yaptığı açıklamada, “Temizlik kategorisinde aldığımız en prestijli iş ortağı ödülü, ekosistemimizde yer alan tedarikçi paydaşlarımızın bize duydukları güvenin bir simgesidir. İş ortaklarımıza teşekkür ederiz” dedi. – İSTANBUL

haberaskale.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu