Yaşam

MasterChef Türkiye’nin İkinci Barbaros’u Yoloğlu, Sevgilisi Şule İdil Aydın ile Evlendi!

MasterChef Türkiye’nin en unutulmaz yarışmacılarından biri olan Barbaros Yoloğlu, uzun süredir sevgilisi Şule İdil Aydın ile dünya evine girdi. Düğününde MasterChef’te yarıştığı arkadaşları onları yalnız bırakmazken, yarışmadaki rakibi de düğüne tanık oldu!

MasterChef Türkiye yarışmasında gösterdiği performansla son ikiye kalan ve birinciliği rakibi Serhat Doğramacı’ya son anda kaptıran Barbaros Yoloğlu, MasterChef’in en sevilen yarışmacıları arasında yer alıyor.

Yarışma sonrasında sosyal medyayı aktif olarak kullandığını duyabildiğimiz Barbaros’un Şule İdil Aydın ile uzun süredir ilişkisi olduğunu biliyorduk.

Mart ayında kız arkadaşı Şule İdil’e evlenme teklif edip nişanlandığı anları paylaşan Barbaros, bu anları şu sözlerle taçlandırdı:

Zaman ne olursa olsun hatasız ilerlemek ve yolumuza devam ederken tüm yolun hakimiyetini aşka bırakmak gerekiyor… ben varım dediğin an, ben varım dediğin an kontrol, küçük bir hastalık ya da büyük bir aşk dediğin an değişir her fikir her görüş… Memnuniyet sadece aşktır gizli sevelim sevilelim seni seviyorum @ssuleidil sen başıma gelen en güzel şeysin hayat ??????❤️❤️❤️

‘Ne zaman evlenecekler’ diye sorduk. O merak ederken sonunda beklenen oldu ve Barbaros ile sevgilisi Şule İdil, Samsun’da dünyaevine girdi.

MasterChef yarışmacılarının büyük çoğunluğunun katıldığı düğünden kareler yarışmacıların paylaşımlarıyla sosyal medyaya yansırken, Barbaros’un nikah şahidi herkesi şaşırttı.

Çünkü Barbaros’un nikah şahidi MasterChef finalindeki rakibi Serhat Doğramacı’ydı!

Düğüne Serhat’ın yanı sıra Eray, Ayaz ve Sefa gibi yarışmacılar da katılırken, Eray’ın gelin çiçeğini kaptığı anlar sosyal medyada olay yarattı.

O anları buraya ekleyelim:

Barbaros ve eşi Şule İdil’e mutluluklar dileriz!

haberdivrigi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu