Haber

Season Pass, Amazon’un MMORPG New World’üne geliyor

Yeni Dünya ‘in yeni Season Pass’i 28 Mart’ta oyuna geliyor ve Amazon yeni özellikler, oyun deneyimleri ve daha fazlasıyla daha fazla içeriğin geleceğini duyurdu. Season Pass üç ay sürecek ve oyuncuların her biri devreye girdikçe Yeni Dünya’ya daha fazla benzersiz ekleme yapılacak.

SEASON PASS YENİ DÜNYAYA GELİYOR

Season Pass, oyuncuların oyun içinde belirli görevleri tamamlayarak seviyeler ve ödüller kazanacağı PUBG Battlegrounds veya Call of Duty: Warzone gibi oyunlardan Battle Pass olarak çalışacak. Oyuncular isterlerse görevleri ücretsiz olarak tamamlayabilirler, ancak seviye başına Premium üyeler, kozmetik ürünler, Marks of Fortune, Boost Jetonları ve daha fazlası dahil olmak üzere daha fazla ödül verilecektir.

Premium Season Pass, New World’ün oyun içi kredisi kullanılarak satın alınabilir ve maliyeti 20.000 Mark of Fortune’dur. Oyuncular 42 TL’ye 23.000 Mark of Fortune satın alabilir ve Season Pass’te premium satın alabilirler.

Yoldaşlık ve Ateş olarak adlandırılan 1. Dönem’in tamamında ise oyuncular yeni hikaye içeriğinin, yeni keşif gezisinin, yeni Heartgem Yetenek Ateş Fırtınası’nın, eklenen Teçhizat Seti Deposunun ve yeni bir sunucu bölgesinin keyfini çıkarabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu