Teknoloji

Truke BTG Ultra TWS 60 Saat Pil Performansı ile Tanıtıldı

Truke, en yeni oyun odaklı TWS kulaklıkları BTG Ultra’yı Hindistan’da tanıttı. Kulaklık, 13 mm ses sürücüleri, ultra düşük gecikme süresi, 60 saate kadar pil ömrü ve Bluetooth 5.4 bağlantısı gibi temel özellikler sunuyor. İşte BTG Ultra’nın teknik özellikleri, özellikleri ve fiyatı hakkında ayrıntılı bilgiler:

Truke BTG Ultra’nın Teknik Özellikleri

BTG Ultra, 40 ms’lik ultra düşük gecikme süresiyle oyun deneyimini optimize eden, hızlı tepki süreleri ve oyun için çok önemli olabilecek gelişmiş ses efektleri sağlayan Truke’un Savaş Moduna sahiptir. En önemli özelliklerden biri de sadece 10 dakikalık şarj ile 10 saate kadar oyun oynama imkanı sağlayan RapidPower Şarj Teknolojisi. Kasası 500mAh pil içeriyor ve toplamda 60 saate kadar pil ömrü vaat ediyor.

Truke BTG Ultra Teknik Özellikleri

Ses kalitesi açısından BTG Ultra, net ses iletimi sağlamak için 13 mm titanyum sürücülerle birlikte SBC ve AAC kodeklerini destekleyen Truke’un 360 Spatial Audio teknolojisini kullanıyor. İletişim için kulaklıklar, arama netliğini artırmak için dört mikrofon ve gelişmiş gürültü engelleme kullanan Quad Mic PureVoice ENC Teknolojisine sahiptir.

BTG Ultra’nın ek özellikleri arasında suya ve tere dayanıklılık için IPX5 derecesi, hızlı ve istikrarlı bağlantı için Bluetooth 5.4 ile 1Step anında eşleştirme teknolojisi ve kullanıcıların oyun oturumlarını yönetmesine, bildirimleri kontrol etmesine ve cihazları eller serbest kontrol etmesine olanak tanıyan Siri ve Google Assistant gibi sesli asistanlar için destek yer alıyor.

Truke BTG Ultra’nın Fiyatı ve Bulunabilirlik

Truke BTG Ultra artık Amazon, Flipkart ve Truke’un resmi web sitesinde mevcut. Alıcılar 5 Haziran’dan itibaren 899 Rs’lik özel lansman fiyatıyla satın alabilirler. Bu sürenin ardından BTG Ultra, 7 Haziran’dan sonra normal fiyatı olan 1.099 Rs’den satılacak. Metal Siyahı ve Nane Sisi olmak üzere iki renk seçeneği mevcuttur. Son olarak, 12 aylık garanti ile birlikte geliyor.

tufanbeylihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu