Haber

6 yaşındaki çocuğun sünnet nikahına polis konvoyu katıldı

ARNAVUTKÖY’de yaşayan 6 yaşındaki Hamza Aydın’ın sünnet düğünü için kurduğu hayal gerçek oldu. Küçük Hamza’nın rüyasını öğrenen polisler, sünnet nikahı konvoyuna eşlik etti.

Arnavutköy Emniyet Müdürlüğü, Yaşar Aydın’ın Arnavutköy’de “sünnet nikahımda amcaların konvoy yapmasını çok istiyorum” diyen Yaşar Aydın’ın 6 yaşındaki oğlu Hamza Aydın’ın talebine kayıtsız kalmadı. Küçük Hamza’nın hayalini gerçekleştiren Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis ekipleri, hem Hamza’ya çiçeklerle sürpriz yaptı hem de sünnet düğünü için hazırlanan konvoya katıldı.

Sünnet nikahının yapılacağı salona gitmek için evden ayrılan Hamza Aydın, polisi görünce çok sevindi. Ekipler, küçük çocuğa çiçek ve hediyelerini takdim ettikten sonra konvoya iki motosiklet ve iki polis aracıyla eşlik etti. Hayali gerçek olan çocuğun sevinci yüzüne yansırken, ailesi de polis ekiplerine teşekkür etti. Hamza, “Çok heyecanlıyım, teşekkür ederim” dedi. dedi.

Baba Yaşar Aydın ise, “Bu mutlu günde Hamza oğlumuz polisi çok sevdiği için düğünde polisin bulunması konusunda ısrar etti. İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne sorduk. Nasılsa onun için. ” söz konusu.

caglayanceritajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu