Teknoloji

Instagram’a Fotoğraflarınızı Neredeyse Yeniden Oluşturabilecek Yepyeni Filtreler Eklendi (Yeni Özellikler Yolda)

Meta, dünyanın en tanınmış çevrimiçi fotoğraf ve video paylaşım platformu olan Instagram’ın bir parçasıdır. yenilikler getirdi açıkladı. Yapılan açıklamalar, Instagram geliştiricilerinin bu sefer filtrelere odaklandığını ortaya koyuyor. İçin 25’e kadar yeni filtre, Instagram kullanıcılarının kullanımına sunuldu.

Tüm kullanıcılar en güzel fotoğraflarını veya görsellerini Instagram’da paylaşmak ister. Ancak renklerin stabilitesinin sağlanması ve manzaranın daha uygun hale getirilmesi çok önemli değildir. bu kolay değil . Bunun farkında olan Meta, kapsamlı bir çalışma yapmış gibi görünüyor. Şirketin açıklamasına göre yeni filtreler; renk düzenlemelerine ve stil seçeneklerine odaklanır. Bu yeni filtrelerle kullanıcılar genel renk değişikliklerini fark etmeyecek, ancak Resim tamamen düzenlendionlar görecekler.

İşte bazı örnekler:

Sektör kaynaklarından yapılan açıklamalara göre Instagram’ın yeni filtreleri çoğunlukla üçüncü şahıs Uygulamalara ihtiyaç duyan kullanıcıları rahatlatacak gibi görünüyor. Çünkü yeni filtreler ilk etapta VSCO ve Picsart gibi popüler uygulamalardaki filtrelerin yerini alıyor. sağlar.

Instagram’daki yenilikler yalnızca bunlar değil. Şirket aynı zamanda Reels içeriği üzerinde de hararetli bir şekilde çalışıyor. Test aşamasına açılan yeni özellikler, Reels görüntüleme modülleri döndürülecek Hatta izin verecektir. Ayrıca kullanıcı yaptığı değişikliklerin sonuçlarını tek dokunuşla görebilecek. Görüntüler için Meta, Makaralar yeni yazı tipleriŞu an itibariyle test edilmeye başlandığını duyurdu.

Instagram’ın yeni filtreleri tanıtılmış olsa da test aşamasındaki özelliklerin ne zaman kullanıma sunulacağı belli değil. hiçbir bilgi yok . Ancak test aşamasındaki özelliklerin yavaş yavaş kullanıcılara ulaşacağını düşünüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu